Об утверждении объемов субсидирования по направлениям развития семеноводства на 2020 год
Постановление акимата Кызылординской области от 9 июня 2020 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 июня 2020 года № 7514. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии c приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамыту бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 9 маусымдағы № 49 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 7514 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 20209 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемые объемы субсидирования по направлениям развития семеноводства на 2020 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Жаханова Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова
"СОГЛАСОВАНО"
Министерством сельского хозяйства
Республики Казахстан
Утверждены постановлением
акимата Кызылординской области
от 9 июня 2020 года № 49
Объемы субсидирования по направлениям развития семеноводства на 2020 год
Показатель
Общая потребность, тысяч тенге
Оригинальные семена, тысяч тенге
Элитные семена, тысяч тенге
Семена первой репродукции, тысяч тенге
Гибриды первого поколения, тысяч тенге
Элитные саженцы, тысяч тенге
Местный бюджет

1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамыту бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Б.Д. Жахановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігімен
Қызылорда облысы әкімдігінің
2020 жылғы 9 маусымы
№ 49 қаулысымен бекітілген
2020 жылға арналған тұқым шаруашылығын дамыту бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Көрсеткіш
Барлық қажеттілік, мың теңге
Бірегей тұқымдар, мың теңге
Элиталық тұқымдар, мың теңге
Бірінші көбейтілген тұқымдар, мың теңге
Бірінші ұрпақ будандары, мың теңге
Элиталық көшеттер, мың теңге
Жергілікті бюджет