О признании утратившим силу постановления акимата Кызылординской области от 26 июня 2020 года № 62 "Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары"
Постановление акимата Кызылординской области от 9 ноября 2020 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 ноября 2020 года № 7781
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 26 июня 2020 года № 62 "Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7551, опубликовано 3 июля 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области Г. Абдыкаликова

"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 62 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 9 қарашадағы № 132 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7781 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 62 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7551 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 3 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Г. Абдыкаликова