О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 20 декабря 2019 года №278-53/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 февраля 2019 года № 293-55/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 февраля 2020 года № 7235. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 20 декабря 2019 года № 278-53/2 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7051, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 31 декабря 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 666 337,72 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 147 811 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 613 347 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 575 276,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 329 902,92 тысяч тенге;
2) затраты – 66 313 703,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -100 841 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 330 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 430 891 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 546 525,08 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 546 525,08 тысяч тенге;
поступление займов – 3 477 766 тысяч тенге;
погашение займов – 3 314 739 тысяч тенге.".
Пункт 1 уаказанного решения дополнить строками следующего содержания:

"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №278-53/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 ақпандағы № 293-55/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 ақпанда № 7235 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 278-53/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7051 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 666 337,72 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 147 811 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 613 347 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 575 276,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 329 902,92 мың теңге;
2) шығындар – 66 313 703,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -100 841 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 330 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 430 891 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 546 525,08 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 546 525,08 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 477 766 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 314 739 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"Используемые остатки бюджетных средств – 1 383 498,08 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 2 016 730 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств на конец отчетного периода – 633 231,92 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХХV
сессии Кызылординского городского
маслихата, секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА

"Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 383 498,08 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 2 016 730 мың теңге;
есепті кезең соңындағы бюджет қаражатының қалдықтары – 633 231,92 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХV сессиясының
төрағасы, Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА

315 098,00
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
111 627,00
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 301,00
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
102 650,00
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
503 377,00
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 928 530,30
1
Социальное обеспечение
4 827 426,00
464
Отдел образования района (города областного значения)
73 735,00
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
73 735,00
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4 753 691,00
010
Государственная адресная социальная помощь
4 753 035,00
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
656,00
2
Социальная помощь
2 809 559,30
464
Отдел образования района (города областного значения)
91 840,00
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
91 840,00
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
2 717 719,30
004
Программа занятости
1 153 044,00
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 115,00
007
Оказание жилищной помощи
206 123,00
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
483,00
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
25 052,00
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
561 659,00
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 760,00
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
109 342,30
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов

315 098,00
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
111 627,00
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 301,00
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
102 650,00
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
503 377,00
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 928 530,30
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 827 426,00
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73 735,00
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
73 735,00
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
4 753 691,00
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 753 035,00
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
656,00
2
Әлеуметтiк көмек
2 809 559,30
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
91 840,00
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
91 840,00
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
2 717 719,30
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 153 044,00
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 115,00
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
206 123,00
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
483,00
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
25 052,00
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
561 659,00
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78 760,00
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
109 342,30
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы

62 856,00
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
436 800,00
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
76 485,00
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
291 545,00
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 589,00
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1 589,00
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
289 956,00
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
26 568,00
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
50 862,00
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
212 526,00
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 282 164,80
1
Жилищное хозяйство
11 167 278,80
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 130 482,80
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 125 404,00
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 005 078,80
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 036 796,00
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 718,00
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
2 035 078,00
2
Коммунальное хозяйство
1 744 552,00
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 239 069,00
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
888 410,00
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
350 659,00
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
505 483,00
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
248 299,00
014
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
220 622,00
028
Развитие коммунального хозяйства
36 562,00
3
Благоустройство населенных пунктов
2 370 334,00
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

62 856,00
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
436 800,00
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
76 485,00
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
291 545,00
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 589,00
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1 589,00
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
289 956,00
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
26 568,00
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
50 862,00
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
212 526,00
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 282 164,80
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 167 278,80
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 130 482,80
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 125 404,00
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 005 078,80
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 036 796,00
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 718,00
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
2 035 078,00
2
Коммуналдық шаруашылық
1 744 552,00
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 239 069,00
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
888 410,00
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
350 659,00
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
505 483,00
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
248 299,00
014
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
220 622,00
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
36 562,00
3
Елді-мекендерді көркейту
2 370 334,00
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі