О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года №289-54/7 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 февраля 2020 года № 305-56/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 февраля 2020 года № 7251. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 25 декабря 2019 года № 289-54/7 "О бюджете сельского округа Кызылозек на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7063, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 6 января 2020 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 79 127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 73 599 тысяч тенге;
2) затраты – 80 439,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 312,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 312,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.".
Пункт 1 указанного решения дополнить строкой следующего содержания:

"2020-2022 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №289-54/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпандағы № 305-56/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 ақпанда № 7251 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 289-54/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7063 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 6 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 127 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 528 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 73 599 мың теңге;
2) шығындар – 80 439,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 312,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 312,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.".
Аталған шешімнің 1-тармағы мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"Используемые остатки бюджетных средств – 1 312,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХХХVІ
сессии Кызылординского городского
маслихата, секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
Приложение к решению Кызылординского городского маслихата от 11 февраля 2020 года №305-56/7

"Бюджет қаражатының пайдаланалатын қалдықтары – 1 312,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХVІ сессиясының
төрағасы, Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 ақпаны №305-56/7 шешіміне қосымша