О признании утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 19 июня 2019 года №240-43/5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Кызылорда"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 мая 2020 года № 330-59/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 мая 2020 года № 7412
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кызылординского городского маслихата от 19 июня 2019 года № 240-43/5 "Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6830, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 9 июля 2019 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХХХХІХ сессии Кызылординского
городского маслихата
М. Каримбаев
Секретарь городского маслихата Р. БУХАНОВА

"Қызылорда қаласы аумағында тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы №240-43/5 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 330-59/13 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 мамырда № 7412 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда қаласы аумағында тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 240-43/5 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 6830 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХІХ
сессиясының төрағасы
М. Каримбаев
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА