О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 25 декабря 2019 года №291-54/9 "О бюджете сельского округа Таслуат на 2020-2022 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 11 мая 2020 года № 338-60/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 мая 2020 года № 7416. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 25 декабря 2019 года № 291-54/9 "О бюджете сельского округа Таслуат на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7069, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 8 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Талсуат на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы –350 864,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 086 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 347 712 тысяч тенге;
2) расходы – 350 864,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2020-2022 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы №291-54/9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 11 мамырдағы № 338-60/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 мамырда № 7416 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 291-54/9 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7069 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Талсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 350 864,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 086 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 347 712 мың теңге;
2) шығындар – 350 864,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной
ХХХХХХ сессии Кызылординского
городского маслихата
М. Каримбаев
Секретарь городского маслихата Р. БУХАНОВА

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХХ
сессиясының төрағасы
М. Каримбаев
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА