О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 26 марта 2020 года №315-58/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Кызылординского городского маслихата от 4 мая 2020 года № 328-59/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 мая 2020 года № 7422. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 5 августа 2020 года № 354-63/2
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 05.08.2020 № 354-63/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 26 марта 2020 года № 315-58/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7332, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 04 апреля 2020 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденные указанным решением:
первый абзац подпункта 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны – единовременная выплата в размере 500 000 тенге, дополнительно 500 000 тенге;";
пункт 7 дополнить подпунктом 6):
"6) родителям или иным законным представителям детей, состоящихся на диспансерном учете с диагнозом "ВИЧ - инфекция" ежемесячно не более двухкратного размера прожиточного минимума установленного законодательством Республики Казахстан о республиканском бюджете на соответствующий финансовый год.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХХХХІХ сессии Кызылординского
городского маслихата
М. Каримбаев
Секретарь городского маслихата Р. БУХАНОВА
"СОГЛАСОВАНО"
Государственным учреждением
"Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординский области"

"Әлеуметтiк көмек көрсету, оның мөлшерлерiн белгiлеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындау Қағидаларын бекiту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы №315-58/4 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 4 мамырдағы № 328-59/11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 мамырда № 7422 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 5 тамыздағы № 354-63/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 05.08.2020 № 354-63/2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 26-бабына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихатыШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындау Қағидаларын бекiту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2020 жылғы 26 наурыздағы № 315-58/4 (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 7332 нөмірімен тiркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде 2020 жылғы 04 сәуірде жарияланған) шешiмiне келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған шешiммен бекiтiлген Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындау Қағидаларында:
5-тармақтың 1) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерiне, Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердiң екiншi рет некеге тұрмаған жесiрлерiне, екiншi дүниежүзiлiк соғыс кезiнде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердiң, геттолардың және басқа да ерiксiз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына – 500 000 теңге, қосымша 500 000 теңге мөлшерiнде бiржолғы төлем;";
7-тармақ 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) "АИТВ - инфекция" диагнозы бар диспансерлік есепте тұрған балалардың ата-аналарына немесе өзге де заңды өкілдеріне ай сайын тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасы заңында белгіленген ең төменгі күнкөріс деңгейінің екі еселенген мөлшерінен артық емес.".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХХХХХІХ
сессиясының төрағасы
М. Каримбаев
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БУХАНОВА
"КЕЛIСIЛДI"
"Қызылорда облысының
жұмыспен қамтуды үйлестiру және
әлеуметтiк бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiмен