Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 16 июня 2020 года № 15566. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 июня 2020 года № 7524
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год согласно приложению.

2020 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 маусымдағы № 15566 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 маусымда № 7524 болып тіркелді
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес 2020 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерi бекiтiлсiн.

30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
219
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие ясли сад "Сыр бөбегі" Кызылординского городского отдела образования
280
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
220
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Бегім-Ана" Кызылординского городского отдела образования
280
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
221
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Ер Төстік" Кызылординского городского отдела образования
140
32756
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
222
город Кызылорда
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольная организация №5 "Шаттық" Кызылординского городского отдела образования
140
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
223
город Кызылорда
Коммунальное государственное учреждение санаторный ясли сад "№4 "Қуаныш" Кызылординского городского отдела образования
280
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
224
город Кызылорда
Коммунальное государственное учреждение санаторный детский сад "№3"Қарлығаш" Кызылординского городского отдела образования
90
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
225
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Нұрбесік" Кызылординского городского отдела образования
100
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
226
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Сыр еркесі" Кызылординского городского отдела образования
280
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
227
город Кызылорда, поселок Белкуль
Коммунальное государственное казенное предприятия ясли сад "Балапан" аппарата акима поселка Белкуль"
140
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
228
город Кызылорда, поселок Тасбугет
Коммунальное государственное учереждение казенное санаторный детский сад "№2 "Бөбек" аппарата акима поселка Тасбугет
90
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
229
город Кызылорда
Коммунальное государственное учреждение санаторный детский сад "№8 "Бүлдіршін" Кызылординского городского отдела образования
140
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
230
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "№31"Алтын кілт" Кызылординского городского отдела образования
280
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге
231
город Кызылорда
Коммунальное государственное казенное предприятие детский сад "Баларман" Кызылординского городского отдела образования
140
30402
Не ниже 12500 тенге – не выше 26510 тенге

30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
219
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сыр бөбегі" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
220
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Бегім-Ана" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
221
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ер Төстік" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
32756
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
222
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің №5 "Шаттық" мектепке дейінгі ұйым мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
223
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№4 "Қуаныш" санаториялық бөбекжай балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
280
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
224
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің №3 "Қарлығаш" санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
225
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нұрбесік" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
226
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Сыр еркесі" бөбекжай-бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
227
Қызылорда қаласы, Белкөл кенті
Белкөл кенті әкімі аппаратының "Балапан" бөбекжай балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
228
Қызылорда қаласы, Тасбөгет кенті
Тасбөгет кенті әкімі аппаратының "№2 "Бөбек" санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
90
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
229
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№8 Бүлдіршін" санаториялық балабақшасы коммуналдық мемлекеттік мекемесі
140
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
230
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№31"Алтын кілт" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес
231
Қызылорда қаласы
Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Баларман" балабақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
30402
12500 теңгеден төмен емес – 26510 теңгеден жоғары емес