О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 289 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 15 мая 2020 года № 353. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 мая 2020 года № 7444. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 289 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7043, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 27 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 839 122,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 846 155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 762 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 933 005,1 тысяч тенге, в том числе объем субвенции – 12 407 460 тысяч тенге;
2) затраты – 19 979 209,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 953 075 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 1 964 699 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 624 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 700 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6 700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 353 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 мамырда № 7444 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 289 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7043 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 839 122,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 846 155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 762 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 933 005,1 мың теңге, оның ішінде субвенция көлемі – 12 407 460 мың теңге;
2) шығындар – 19 979 209,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 953 075 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 1 964 699 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –11 624 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 700 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 6 700 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета– - 2 099 862,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 099 862,7 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Аральского
районного маслихата
А. Садуакасова
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 099 862,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 099 862,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
А. Садуакасова
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мадинов

32 872
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 924
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
018
Капитальные расходы государственного органа
240
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
188 620
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
35 124
001
Услуги по реализации государственной политики в области закупок на местном уровне
32 144
003
Капитальные расходы государственного органа
2 980
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
35 956
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
35 956
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
72 917
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
39 394
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
18 967
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
14 556
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
47 082
040
Развитие объектов государственных органов
47 082
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
17 286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
17 286
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68 085
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68 085
02
Оборона
10 353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 353
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 941
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5 412
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10 672
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 672
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

32 872
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 924
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
188 620
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
35 124
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 144
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 980
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 956
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 956
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
72 917
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 394
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
18 967
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
14 556
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
47 082
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
47 082
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
17 286
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 286
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту,әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
68 085
001
Жергілікті деңгейдежұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 085
02
Қорғаныс
10 353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 353
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 941
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5 412
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10 672
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 672
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету