О признании утратившим силу решения Аральского районного маслихата от 3 февраля 2016 года № 284 "Об утверждении Правил проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Аральского района"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 июня 2020 года № 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 июня 2020 года № 7541
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аральского районного маслихата от 3 февраля 2016 года № 284 "Об утверждении Правил проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Аральского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5386, опубликовано 26 марта 2016 года в районной газете "Толқын" № 24, информационно-правовой системе "Әділет" 4 мая 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Аральского районного маслихата А. Садуакасова
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов

"Арал ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы № 284 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 370 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 7541 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал аудандық мәслихатының "Арал ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 3 ақпандағы № 284 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5386 тіркелген, 2016 жылғы 26 наурызында № 24 аудандық "Толқын" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 4 мамырда жарияланған.) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы А. Садуакасова
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов