О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 297 "О бюджете поселка Саксаульск на 2020-2022 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2020 года № 441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2020 года № 8012. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 297 "О бюджете поселка Саксаульск на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7119, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 472 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 992 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 233 480 тысяч тенге;
2) затраты – 255 575,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) бюджетные кредиты – 0 тенге;
5) погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета– -11 103,8 тенге;
Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной шестьдесят четвертой сессии Аральского районного маслихата А. Асанбаев
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата

"2020-2022 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 297 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 441 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 8012 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы" Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 297 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7119 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 244 472 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –10 992 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 233 480 мың теңге;
2)шығындар – 255 575,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 103.8 теңге;
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезекті алпыс төртінші сессиясының төрағасы А. Асанбаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов
Арал аудандық мәслихатының