О бюджете сельского округа Райым на 2021-2023 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 476. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8054. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" и с пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Райым на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 166,3 тысяч тенге;
2) налоговые поступления – 2 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 80 072,3 тысяч тенге,
3) затраты – 82 962,2 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2021-2023 жылдарға арналған Райым ауылдық округі бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8054 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Райым ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 166,3 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 80 072,3 мың теңге;
2) шығындар – 82 962,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -795,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 795,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 12.11.2021 № 149 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной шестьдесят пятой сессии Аральского районного маслихата Ж. Баймырзаев
Секретарь Аральского районного маслихата Д. Мадинов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 476
Бюджет сельского округа Райым на 2021 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 795,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 795,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 12.11.2021 № 149 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының кезектен тыс алпыс бесінші сессиясының төрағасы Ж. Баймырзаев
Арал аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мадинов
Арал аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 476 шешіміне 1-қосымша
Райым ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті