О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №370 "О бюджете сельского округа Тасарык на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 марта 2020 года № 399. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2020 года № 7282. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 370 "О бюджете сельского округа Тасарык на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7126, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 13 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Тасарык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 52170 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1267 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50903 тысяч тенге;
2) затраты – 52170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.".
Подпункт 1 пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) сфера культуры 2713 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №370 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 399 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 7282 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 370 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7126 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редақцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52170 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1267 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 50903 мың теңге;
2) шығындар – 52170 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.".
3-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мәдениет саласы 2713 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 6 марта 2020 года №399
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №370
Бюджет на 2020 год сельского округа Тасарык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен
тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурызы №399 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №370 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Тасарық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы