О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №352 "О бюджетах города Казалинск на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 6 марта 2020 года № 381. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2020 года № 7289. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 352 "О бюджетах города Казалинск на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7097, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города Казалинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 336656 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10199 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 326457 тысяч тенге;
2) затраты – 339112,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6,5 тысяч тенге.".
Подпункты 1), 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 15969 тысяч тенге;
4) благоустройство, освещение 19124 тысяч тенге.".
Подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) сферу культуры 3794 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №352 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 381 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 7289 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7097 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 336656 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10199 мың теңге;
трансферттер түсімі – 326457 мың теңге;
2) шығындар – 339112,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 6,5 мың теңге.".
2 тармақтың 1), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 15969 мың теңге;
4) абаттандыруға, жарықтандыруға 19124 мың теңге.".
4-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мәдениет саласы 3794 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 6 марта 2020 года №381
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от "26" декабря 2019 года №352
Бюджет на 2020 год города Казалинска
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 наурызы №381 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы "26" желтоқсандағы №352 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы