О признании утратившим силу решения Казалинского районного маслихата от 10 апреля 2018 года №186 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 16 апреля 2020 года № 404. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 апреля 2020 года № 7395. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Казалинского районного маслихата от 10 апреля 2018 года № 186 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 мая 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной LIII
сессий Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ

"Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі №186 шешімінің күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 404 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 7395 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 186 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген, 2018 жылы 10 мамырда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ