О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №352 "О бюджетах города Казалинск на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2020 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2020 года № 7437. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 352 "О бюджетах города Казалинск на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7097, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 6 января 2020 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты города Казалинск на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 423546,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16105 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 65,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 552,0 тысяч тенге;
трансфертные поступления – 406824,4 тысяч тенге.
2) расходы – 805792,6 тысяч тенге, в том числе:
Поступления займов – 379789,7 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) остаток по операциям с финансовыми активами – 0;
покупка финансовых активов – 0;
поступления от продажи государственных финансовых активов - 0.
5) дефицит бюджета (профицит) – -382246,2 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 382246,2 тысяч тенге.".
Пункт 3 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) благоустройство 379789,7 тысяч тенге.".
Подпункт 3) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) сферу культуры 14364,7 тысяч тенге.".
Пункт 4 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) благоустройство 66002,7 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №352 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 412 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7437 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 352 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7097 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 423546,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16105 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65,0 мың теңге;
негізі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 552,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 406824,4 мың теңге;
2) шығындар – 805792,6 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 379789,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -382246,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 382246,2 мың теңге.".
3-тармақ мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) абаттандыруға 379789,7 мың теңге.".
4-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мәдениет саласы 14364,7 мың теңге.".
4-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) абаттандыруға 66002,7 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 18 мая 2020 года №412
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от "26" декабря 2019 года №352
Бюджет на 2020 год города Казалинска
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 18 мамыры
№412 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "26" желтоқсандағы
№352 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы