О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №354 "О бюджете сельского округа Алга на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2020 года № 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2020 года № 7439. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 354 "О бюджете сельского округа Алга на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7074, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 08 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2020-2022 годы согласно приложениями 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 98093,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2192 тысяч тенге;
оступления трансфертов – 95901,4 тысяч тенге;
2) затраты – 98093,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.".
Пункт 2 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) благоустройство, освещение 19440,4 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №354 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 413 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7439 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 354 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7074 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 08 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98093,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2192 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 95901,4 мың теңге;
2) шығындар – 98093,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.".
2-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) абаттандыруға, жарықтандыруға 19440,4 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII
сессий Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 18 мая 2020 года №413
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №354
Бюджет на 2020 год сельского округа Алга
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамыры №413 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №354 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы