О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №364 "О бюджете сельского округа Майдакол на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 18 мая 2020 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2020 года № 7443. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 364 "О бюджете сельского округа Майдакол на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7103, опубликовано 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1) доходы – 230019 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3114 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 226905 тысяч тенге;
2) затраты – 230983,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -964,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 964,1 тысяч тенге.".
Подпункт 2) пункта 2 исключить:
пункт 2 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 1273 тысяч тенге.".
Пункт 3 дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) благоустройство, освещение 162723 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 3-1 нового содержания:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год за счет средств областного бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету сельского округа Майдакол:
"1) благоустройство, освещение 11723 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №364 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 418 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 мамырда № 7443 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 364 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7103 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230019 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3114 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 226905 мың теңге;
2) шығындар – 230983,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -964,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 964,1 мың теңге.".
2-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 1273 мың теңге.".
3 тармақ мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) абаттандыруға, жарықтандыруға 162723 мың теңге.".
жаңа мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте Майдакөл ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) абаттандыруға, жарықтандыруға 11723 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LIII сессий
Казалинского районного маслихата
Ғ. ӘЛІШ
Секретарь Казалинского
районного маслихата
К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению Казалинского районного маслихата от 18 мая 2020 года № 418
Приложение 1 к решению Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 364
Бюджет на 2020 год сельского округа Майдакол
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LIII сессиясының төрағасы
Ғ. ӘЛІШ
Қазалы аудандық
мәслихат хатшысы
К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамыры № 418 шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсаны № 364 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Майдакөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы