О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 августа 2020 года № 454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 сентября 2020 года № 7614. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 351 "О бюджете поселка Айтеке би на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7095, опубликовано 06 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1281242 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 101271 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1179971 тысяч тенге;
2) затраты – 1306176,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24934,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24934,9 тысяч тенге.".
Подпункты 1), 2), 3), 4) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) расходы по обеспечению деятельности аппарата акима 23492 тысяч тенге;
2) образование 7035 тысяч тенге;
3) благоустройство, освещение 78848 тысяч тенге;
4) средний ремонт транспортной инфраструктуры 184549 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) образование 6606 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) образование 75188 тысяч тенге;".
Подпункты 4), 5) пункта 4 исключить.
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 454 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 7614 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7095 нөмерімен тіркелген, 2020 жылғы 06 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1281242 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 101271 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1179971 мың теңге;
2) шығындар – 1306176,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24934,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 24934,9 мың теңге.".
2-тармақтың 1), 2), 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) әкім аппараты қызметін қамтамасыз ету шығындарына 23492 мың теңге;
2) білім беру 7035 мың теңге;
3) абаттандыруға, жарықтандыруға 78848 мың теңге;
4) көлік инфрақұрылымын орташа жөндеуге 184549 мың теңге.".
3-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 6606 мың теңге.".
4-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 75188 мың теңге;".
4-тармақтың 4), 5) тармақшалары алынып тасталынсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXІІІ сессий Казалинского районного маслихата Ж. КОЛАНОВА
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 24 августа 2020 года № 454
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года №351
Бюджет на 2020 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LХIIІ сессиясының төрағасы Ж. КОЛАНОВА
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 тамызы № 454
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 351
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы