О внесении изменении в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №368 "О бюджете сельского округа Сарбулак на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 августа 2020 года № 471. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 сентября 2020 года № 7620. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 368 "О бюджете сельского округа Сарбулак на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7106, опубликовано от 10 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Сарбулак на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38451 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1323 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37128 тысяч тенге;
2) затраты – 38514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №368 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 тамыздағы № 471 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 7620 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 368 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7106 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38451 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1323 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 37128 мың теңге;
2) шығындар – 38514 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 63 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшаcы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXІІІ сессий Казалинского районного маслихата Ж. КОЛАНОВА
Секретарь Казалинского районного маслихата К. НАЗЫМБЕКОВ
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 24 августа 2020 года № 471
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года №368
Бюджет на 2020 год сельского округа Сарбулак
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LХIIІ сессиясының төрағасы Ж. КОЛАНОВА
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы К. НАЗЫМБЕКОВ
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 24 тамызы № 471
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы №368
шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Сарбұлақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы