О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №355 "О бюджете сельского округа Аранды на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 октября 2020 года № 492. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 октября 2020 года № 7766. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года №355 "О бюджете сельского округа Аранды на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7125, опубликовано 11 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Аранды на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 138195,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 136039,3 тысяч тенге;
2) затраты – 138677,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 482,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 482,5 тысяч тенге.".
Подпункт 1) пункта 2-1 изложить в новой редакции:
"1) образование 5296,3 тысяч тенге;".
Пункт 2-1 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 1750 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXV сессий
Казалинского районного маслихата
А. ОРЫМБАЕВ
Исполняющий обязанности
Секретаря маслихата
Қ. МАМБЕТЖАН
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата

"2020-2022 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы №355 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 492 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 7766 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 355 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7125 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Аранды ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138195,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 136039,3 мың теңге;
2) шығындар – 138677,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 482,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 482,5 мың теңге.".
2-1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру 5296,3 мың теңге;".
2-1 тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 1750 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 – қосымшаcы осы шешімнің қосымшаcына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс LXV сессиясының төрағасы
А. ОРЫМБАЕВ
Мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Қ. МАМБЕТЖАН
Қазалы аудандық мәслихатының