О внесении изменений и дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 360 "О бюджете сельского округа Коларык на 2020-2022 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 28 октября 2020 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 2 ноября 2020 года № 7773
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Казалинского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 360 "О бюджете сельского округа Коларык на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7123, опубликовано 11 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Коларык на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50967 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2727 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48240 тысяч тенге;
2) затраты – 51166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -199 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 199 тысяч тенге.".
Пункт 2 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) расходы по обеспечению деятельности аппаратов акимов 234 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 360 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 494 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 7773 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 360 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7123 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50967 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2727 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 48240 мың теңге;
2) шығындар – 51166 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -199 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 199 мың теңге.".
2-тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) әкім аппараттары қызметін қамтамасыз ету шығындарына 234 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LXV сессий Казалинского районного маслихата А. ОРЫМБАЕВ
Исполняющий обязанности Секретаря маслихата Қ. МАМБЕТЖАН
Приложение к решению
Казалинского районного маслихата
от 28 октября 2020 года № 494
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2019 года № 360
Бюджет на 2020 год сельского округа Коларык
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қазалы аудандық мәслихатының кезектен тыс LXV сессиясының төрағасы А. ОРЫМБАЕВ
Мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Қ. МАМБЕТЖАН
Қазалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 қазаны № 494
шешіміне қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 360 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Көларық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы