О внесений изменения в решение Кармакшинского районного маслихата от 3 декабря 2019 года № 272 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 3 сентября 2020 года № 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 сентября 2020 года № 7632
В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 3 декабря 2019 года № 272 "Об установлении повышенных должностных окладов и тарифных ставок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7002, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 5 декабря 2019 года) следующее изменение:
в пункте 1 слова "здравоохранения", "ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий" исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Кармакшинского районного маслихата Д. Буханов
Секретарь Кармакшинского районного маслихата М. Наятұлы

"Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiлеу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 363 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қыркүйекте № 7632 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексi" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексiнің 139-бабының 9-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiлеу туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 272 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7002 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 5 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "денсаулық сақтау", "ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар" деген сөздер алынып тасталынсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қармақшы аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы Д. Буханов
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы М. Наятұлы