О бюджете поселка Жосалы на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 7984. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 671 360,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 865,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 619,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 621 875,6 тысяч тенге;
2) затраты – 684 333 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 972,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 972,4 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 972,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 65; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 92 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Жосалы установлен в размере 135 402 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
5. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет районного бюджета согласно приложению 6.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 407
Бюджет поселка Жосалы на 2021 год

2021-2023 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 7984 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 671 360,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 865,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 619,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 621 875,6 мың теңге;
2) шығындар – 684 333 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 972,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 972,4 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 972,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 65; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 92 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен Жосалы кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 135 402 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. 2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 407 шешіміне 1-қосымша
Жосалы кентінің 2021 жылға арналған бюджеті

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
10791
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
40621
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 407
Перечень бюджетной программы на 2021 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от 28 декабря 2020 года № 407
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет республиканского бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 65 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
10791
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
40621
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407
шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2021 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407
шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 65 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

335 573,0
1
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
26 309,0
2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
309 264,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы Абай в поселке Жосалы Кармакшинского района
84 974,0
Средний ремонт автодорог улицы Коркыт Ата в поселке Жосалы Кармакшинского района
72 697,0
Средний ремонт автодорог улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
34 086,0
Средний ремонт автодорог улицы Кудабаева в поселке Жосалы, Кармакшинского района
42 246,0
Средний ремонт автодорог улицы Мырзагалиева в поселке Жосалы Кармакшинского района
33 830,0
Средний ремонт автодорог улицы Темиржол в поселке Жосалы Кармакшинского района
41 431,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 407
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 92 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
142 882,6
1
На установку трансформаторов в целях полива в поселке Жосалы
13 887,6
2
На установку электрических насосов в целях полива в поселке Жосалы
16 870,0
3
На разработку государственной экспертизы на благоустройство переулка улицы Т.Рыскулова в поселке Жосалы
436,0
4
На разработку государственной экспертизы на благоустройство привокзального кругового парка в поселке Жосалы
436,0
5
На благоустройство переулка улицы Т. Рыскулова в поселке Жосалы
0,0
6
На разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы новых осветительных работ по улицам Мусирбаева, Томанова и М. Шокая в поселке Жосалы
1 592,7
7
На замену осветительной сети (СИП) вдоль Резиденции и трассы Жосалы-Жалагаш
1 976,0
8
На приобретение запасных частей к грузовой технике, находящейся на балансе поселка Жосалы
5 000,0
9
Демонтаж 88 колонн старого освещения на другие улицы в поселке Жосалы
476,0
10
На разработку проектно-сметной документации с проведением государтсвенной экспертизы "Установка 1 детской игровой площадки в поселке Жосалы"
1 328,0
11
Работы по ограждению обочин подъездных путей к поселку Жосалы
0,0
12
На ремонт зала заседаний администрации поселка Жосалы и приобретение основных средств
3 000,0
13
На работы по ограждению обочин подъездной дороги к поселку Жосалы, выделенные в 2020 году целевые текущие трансферты из районного бюджета в бюджет поселка Жосалы

335 573,0
1
мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
26 309,0
2
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
309 264,0
оның ішінде:
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
84 974,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Қорқыт Ата көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
72 697,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі К.Рүстембеков көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
34 086,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі М.Құдабаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
42 246,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Д.Мырзағалиев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
33 830,0
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Теміржол көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
41 431,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 407 шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 92 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
142 882,6
1
Жосалы кентіне аяқсу айдау мақсатында трансформаторлар орнатуға
13 887,6
2
Жосалы кентіне аяқсу айдау мақсатында электр насостар орнатуға
16 870,0
3
Жосалы кентіндегі Т.Рысқұлов тұйық көшесін абаттандыру жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
436,0
4
Жосалы кентіндегі вокзал жанындағы дөңгелек саябақты абаттандыру жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
436,0
5
Жосалы кентіндегі Т.Рысқұлов көшесінің тұйығын абаттандыру жұмыстарына
0,0
6
Жосалы кентіндегі Мүсірбаев, Томанов және М.Шоқай көшелеріне жаңадан жарықтандыру жұмыстарына мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
1 592,7
7
Резиденция және Жосалы-Жалағаш трассасы бойындағы жарықтандыру желісін (СИП) ауыстыруға
1 976,0
8
Жосалы кенті теңгеріміндегі жүк техникаларына қосалқы бөлшектер сатып алуға
5 000,0
9
Жосалы кентіндегі көне жарықтандыру 88 бағананы басқа көшелерге демонтаждауға
476,0
10
Жосалы кентіне 1 балалар ойын алаңын орнатуға мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге
1 328,0
11
Жосалы кентіне кіре беріс жолдың жиегін қоршау жұмыстарына
0,0
12
Жосалы кенті әкімшілігінің мәжіліс залына жөндеу жұмыстары мен негізгі құралдарды сатып алуға
3 000,0
13
2020 жылы аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфертпен Жосалы кенті бюджетіне Жосалы кентіне кіре беріс жолдың жиегін қоршау жұмыстарына

7 815,8
14
На софинансирование реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
27 755,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы Абай в поселке Жосалы Кармакшинского района
9 296,3
Средний ремонт автодорог улицы Коркыт Ата в поселке Жосалы Кармакшинского района
5 985,9
Средний ремонт автодорог улицы Рустембекова в поселке Жосалы Кармакшинского района
2 799,9
Средний ремонт автодорог улицы Кудабаева в поселке Жосалы, Кармакшинского района
3 470,5
Средний ремонт автодорог улицы Мырзагалиева в поселке Жосалы Кармакшинского района
2 787,8
Средний ремонт автодорог улицы Темиржол в поселке Жосалы Кармакшинского района
3 414,6
15
На размещение 5 детских игровых площадок на площадках многоэтажных жилых домов в поселке Жосалы
17 392,0
16
На установку 14 камер видеонаблюдения на улицах поселка Жосалы
0,0
17
На размещение 1 спортивной площадки в поселке Жосалы
0,0
18
На приобретение 1 КТПН трансформатора в поселке Жосалы
1 539,0
19
На средний ремонт улицы Жаназарова в поселке Жосалы согласно исполнительного листа
563,0
20
На приобретение системы оповещения поселка Жосалы
440,0
21
На работы по замене системы отопления на газ служебного дома по улице Тайшык би №5/1, поселка Жосалы
1 000,0
22
На благоустройство поселка Жосалы
1 000,0
23
Для проведения национальной экспертизы работ по асфальтированию, среднему ремонту улиц Абая, Коркыт ата, К. Рустембекова, М. Кудабаева, Д. Мырзагалиева, Темиржол
4 971,5
24
Для устройства пешеходной дорожки по улице Мустафы Шокая
0,0
25
Для устройства пешеходной дорожки по улице Томанова
0,0
26
Для устройства пешеходной дорожки по улице Мусирбаева
0,0
27
Для устройства пешеходной дорожки по улице Айсауытова
0,0
28
Работы по устройству пляжа на берегу реки Сырдарья
0,0
29
На устройство детской и игровой площадки в поселке Жосалы
0,0
30
На текущие ремонтные работы спортивных площадок, находящих на балансе аппарата поселка Жосалы
12 258,8
31
На текущие ремонты центральных автобусных остановок и покраска арок поселка Жосалы
2 940,4
32
На установку исскуственные дорожные препятствия по улицам Коркыт-Ата и А.Кунанбаева и установки дорожных знаков
8 222,8
33
На приобретения светодиодных светильников уличных освещении в поселке Жосалы
7 671,0
34
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда

7 815,8
14
Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға
27 755,0
оның ішінде:
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
9 296,3
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Қорқыт Ата көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
5 985,9
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі К.Рүстембеков көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
2 799,9
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі М.Құдабаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 470,5
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Д.Мырзағалиев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
2 787,8
Қармақшы ауданы, Жосалы кентіндегі Теміржол көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 414,6
15
Жосалы кентіне көпқабатты тұрғын үйлер алаңына 5 балалар ойын алаңдарын орналастыруға
17 392,0
16
Жосалы кенті көшелеріне 14 дана бейнебақылау камераларын орнатуға
0,0
17
Жосалы кентіне 1 дана спорт алаңын орналастыруға
0,0
18
Жосалы кентіне 1 дана КТПН трансформаторын сатып алуға
1 539,0
19
атқару парағы негізінде Жосалы кентінде Жаңазаров көшесін орташа жөндеу жұмыстарына
563,0
20
Жосалы кентіне құлақтандыру жүйесін сатып алуға
440,0
21
Жосалы кенті, Тайшық би көшесі №5/1 қызметтік үйінің жылу жүйесін газге ауыстыру жұмыстарына
1 000,0
22
Жосалы кентін абаттандыру жұмыстарына
1 000,0
23
Абай, Қорқыт ата, К.Рүстембеков, М.Құдабаев, Д.Мырзағалиев, Темиржол көшелеріне асфальт төсеу, орташа жөндеу жұмыстарын ұлттық сараптамадан өткізу үшін
4 971,5
24
Мұстафа Шоқай көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
25
Томанов көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
26
Мүсірбаев көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
27
Жомартов көшесін жаяу жүргіншілер жолын салу үшін
0,0
28
Сырдария өзені жағалауына жағажай орнату жұмыстарына
0,0
29
Жосалы кентіне балалар және ойын алаңын орналастыруға
0,0
30
Жосалы кенті әкімі аппараты теңгеріміндегі спорттық алаңдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына
12 258,8
31
Жосалы кент орталығындағы автобус аялдамаларын ағымдағы жөндеу және аркаларды сырлау жұмыстарына
2 940,4
32
Жосалы кентіндегі Қорқыт ата және А.Құнанбаев көшелеріне жасанды жол кедергілерін орнатуға және көшелерге жол белгілерін онатуға
8 222,8
33
Жосалы кентіндегі көше жарықтарына светодиодты светильниктер (100 Вт) сатып алуға
7 671,0
34
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға

4 311,0
Приложение 7 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №407
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы на 2021 год за счет областного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 7 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 92 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
8 018,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
8 018,0

4 311,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№407 шешіміне 7-қосымша
2021 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 92 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
8 018,0
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
8 018,0