О бюджете поселка Торетам на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 8000. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Торетам на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 493 198,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 156 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 451 906,9 тысяч тенге;
2) затраты – 502 503,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 304,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 304,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов – 3 570,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 875,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 66; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Торетам установлен в размере 45 225 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 408
Бюджет поселка Торетам на 2021 год

2021-2023 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 408 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8000 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Төретам кентінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 493 198,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 156 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 451 906,9 мың теңге;
2) шығындар – 502 503,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 304,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 304,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу – 3 570,9 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 12 875,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 66; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 93 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен Төретам кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 45 225 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 408 шешіміне 1-қосымша
Төретам кентінің 2021 жылға арналған бюджеті

4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 408
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам на 2021 год за счет республиканского бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№408 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

359 028,0
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 453,0
2
Средний ремонт улиц в поселке Торетам Кармакшинского района Кызылординской области
357 575,0
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №408
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам на 2021 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
43 785,0
1
Дополнительные финансовые средства на санитарные работы в поселке Торетам
1 928,0
2
На приобретение запасных частей к грузовой технике, находящейся на балансе поселка Торетам
1 300,0
3
На софинансирование реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі", в том числе средний ремонт 20 улиц в поселке Торетам
36 593,0
4
На проведение национальной экспертиза среднего ремонта 20 улиц в поселке Торетам Кармакшинского района
3 964,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №408
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Торетам на 2021 год за счет областного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 6 - в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 93 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
3 869,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
3 869,0

359 028,0
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 453,0
2
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Төретам кентінің көшелерін орташа жөндеу
357 575,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 408 шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
43 785,0
1
Төретам кентіне санитария жұмыстарына қосымша қаржы
1 928,0
2
Төретам кенті теңгеріміндегі жүк техникаларына қосалқы бөлшектер сатып алуға
1 300,0
3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға, оның ішінде Төретам кентіндегі 20 көшені орташа жөндеу
36 593,0
4
Қармақшы ауданы Төретам кентіндегі 20 көшені орташа жөндеу жұмыстарына Ұлттық сараптама жүргізуге
3 964,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 408 шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Төретам кентінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 93 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 869,0
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
3 869,0