О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 8004.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 176 982,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 833,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 172 149,1 тысяч тенге;
2) затраты – 182 616 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 633,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 633,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 633,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 68; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 95 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа ІІІ Интернационал установлен в размере 38 682 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 410
Бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2021 год

2021-2023 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 410 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8004 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 982,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 833,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 172 149,1 мың теңге;
2) шығындар – 182 616 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 633,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 633,8 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 5 633,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 68; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 95 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 38 682 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 410 шешіміне 1-қосымша
ІІІ Интернационал ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

21948
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1615
3
Благоустройство населенных пунктов
1615
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1615
008
Освещение улиц в населенных пунктах
1110
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
505
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
21077
1
Деятельность в области культуры
21077
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
21077
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
21077
3.Чистое бюджетное кредитование
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
0
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года №410
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2021 год за счет республиканского бюджета
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 68 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
111 190,0
1
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 475,0
2
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
109 715,0
в том числе:
Средний ремонт улицы Амангельды в селе ІІІ Интернационал Кармакшинского района
39 811,0
Средний ремонт улицы Байтерек в селе ІІІ Интернационал Кармакшинского района
28 720,0
Средний ремонт улицы Кашкансу в селе ІІІ Интернационал Кармакшинского района
41 184,0
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 410
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2021 год за счет районного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 68; в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 95 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
19 220,1
1
На софинансирование проекта реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
12 191,0
в том числе:
Средний ремонт улицы Амангельды в селе ІІІ Интернационал Кармакшинского района

21948
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1615
3
Елді-мекендерді көркейту
1615
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1615
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1110
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
505
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
21077
1
Мәдениет саласындағы қызмет
21077
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
21077
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
21077
3. Таза бюджеттік кредит беру
0
4. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 410 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 68 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
111 190,0
1
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 475,0
2
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
109 715,0
оның ішінде:
Қармақшы ауданы, ІІІ Интернационал ауылындағы Амангелді көшесін орташа жөндеу
39 811,0
Қармақшы ауданы, ІІІ Интернационал ауылындағы Бәйтерек көшесін орташа жөндеу
28 720,0
Қармақшы ауданы, ІІІ Интернационал ауылындағы Қашқансу көшесін орташа жөндеу
41 184,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 410 шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 68; жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 95 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
19 220,1
1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға
12 191,0
оның ішінде:
Қармақшы ауданы ІІІ Интернационал ауылындағы Амангелді көшесін орташа жөндеу

1 948,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 410
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2021 год за счет областного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 95 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
3 057,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
3 057,0

1 948,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 410 шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 95 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 057,0
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
3 057,0