О бюджете сельского округа Акай на 2021-2023 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 декабря 2020 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2020 года № 8008. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 280 437,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 930 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 264 289 тысяч тенге;
2) затраты – 284 956,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 518,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 518,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 518,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.08.2021 № 67; с изменением, внесенным решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 94 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в 2021 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа Акай установлен в размере 53 420 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
Б. Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 409
Бюджет сельского округа Акай на 2021 год

2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 409 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 8008 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 280 437,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 930 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 218,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 264 289 мың теңге;
2) шығындар – 284 956,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 518,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 518,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 4 518,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.08.2021 № 67; өзгеріс енгізілді - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 94 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2021 жылға аудандық бюджеттен Ақай ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 53 420 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Нысанбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 409 шешіміне 1-қосымша
Ақай ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті

31 638,0
Средний ремонт автодорог улицы Конысов Сахыпжан в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
25 990,0
Средний ремонт автодорог улицы Абая в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
43 631,0
Средний ремонт автодорог улицы пер.Балгынбаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
7 600,0
Средний ремонт автодорог улицы К.Сатпаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
6 650,0
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет районного бюджета
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 94 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

31 638,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қонысов Сахыпжан көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
25 990,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
43 631,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Балғынбаев тұйық көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
7 600,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қ.Сәтпаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
6 650,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 409 шешіміне 5-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 94 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

22 196,0
1
На разработку государственной экспертизы на устройство детской и спортивной площадки в сельском округе Акай Кармакшинского района
277,0
2
На приобретение нового насоса марки К200-150-400 к магистральному водопроводу в сельском округе Акай
933,0
3
На софинансирование проекта реализации мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20 416,0
в том числе:
Средний ремонт автодорог улицы А.Байтурсынова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
3 691,0
Средний ремонт автодорог улицы Жансугирова в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
3 891,0
Средний ремонт автодорог улицы Женис в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
3 515,0
Средний ремонт автодорог улицы Конысов Сахыпжан в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
2 888,0
Средний ремонт автодорог улицы Абая в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
4 848,0
Средний ремонт автодорог улицы пер.Балгынбаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
844,0
Средний ремонт автодорог улицы К.Сатпаева в селе Акай, Кармакшинского района, Кызылординской области
739,0
4
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
570,0
Приложение 6 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "28" декабря 2020 года № 409
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа Акай на 2021 год за счет областного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2021 № 94 (вводится в действие с 01.01.2021).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
2 943,0
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
2 943,0

22 196,0
1
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде балалар және спорт алаңын салу жұмыстарына мемлекеттік сараптама әзірлеуге
277,0
2
Ақай ауылдық округіндегі магистральды аяқ су құбырына жаңадан К200-150-400 маркалы насос сатып алуға
933,0
3
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру жобасын қоса қаржыландыруға
20 416,0
оның ішінде:
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы А. Байтұрсынов көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 691,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жансүгіров көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 891,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Жеңіс көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
3 515,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қонысов Сахыпжан көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
2 888,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Абай көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
4 848,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Балғынбаев тұйық көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
844,0
Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, Ақай ауылындағы Қ.Сәтпаев көшесінің автожолдарын орташа жөндеу
739,0
4
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
570,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2020 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 409 шешіміне 6-қосымша
2021 жылға арналған Ақай ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 94 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2 943,0
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
2 943,0