Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Жалагашскому району на 2020 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 31 января 2020 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 февраля 2020 года № 7232. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жалағаш ауданы бойынша 2020 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 21 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 ақпанда № 7232 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Білім туралы” Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: