Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2020 год
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 февраля 2020 года № 7237. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О занятости населения” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 24 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 ақпанда № 7237 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 6) тармақшасына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие co дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі К. Сарсенбаев