О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020 – 2022 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 13 августа 2020 года № 60-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 августа 2020 года № 7593. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020 – 2022 годы” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7055, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” и 06 января 2020 года 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 159 713,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 213 515 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 010 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 912 044,5 тысяч тенге;
2) Затраты – 12 950 643,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 810 815,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 951 877,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 141 062 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 607 745,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 607 745,6 тысяч тенге;
поступление займов – 1 741 545,8 тысяч тенге;
погашение займов – 147 441 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 697,7 тысяч тенге.”;

“2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 60-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 тамызда № 7593 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 7055 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 06 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне және 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 159 713,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 213 515 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 010 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 912 044,5 мың теңге;
2) шығындар – 12 950 643,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 810 815,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 951 877,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 141 062 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 6000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 607 745,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 607 745,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 741 545,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 147 441 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 697,7 мың теңге.”;

приложения 1, 8, 11 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 60 сессии Жалагашского районного маслихата М. Кулболдиев
Cекретарь Жалагашского районного маслихата М. Еспанов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 13 августа 2020 года № 60-1
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от “23” декабря 2019 года №50-1
Бюджет района на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 8, 11-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының 60-сессиясының төрағасы М. Кулболдиев
Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 тамызы
№ 60-1 шешіміне 1-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

367108,5
010
Государственная адресная социальная помощь
367108,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
783945,5
004
Программа занятости
588456
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25866
007
Оказание жилищной помощи
4788
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
184
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4118
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39824
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5293
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62805,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52611
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28888
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
660
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6369
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21859
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
677 723,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
113995
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
158
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезывычайного положения в Республике Казахстан
102240
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
11597
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
563728,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
94602
005
Развитие коммунального хозяйства
2123
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
467003,5
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
648 404
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)

367108,5
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
367108,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
783945,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
588456
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25866
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4788
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
184
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4118
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39824
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5293
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
62805,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52611
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
28888
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
660
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6369
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21859
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
677 723,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
113995
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
158
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
102240
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
11597
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
563728,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
94602
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2123
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467003,5
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
648 404
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

20030
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20030
010
Развитие объектов сельского хозяйства
20030
12
Транспорт и коммуникации
40239
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
40239
022
Развитие транспортной инфраструктуры
40239
Приложение 3 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 13 августа 2020 года № 60-1
Приложение 11 к решению
Жалагашского районного маслихата
от “23” декабря 2019 года № 50-1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов выделяемых из районного бюджета бюджетам поселка Жалагаш и сельских округов
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Поселок Жалагаш
24616
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
3864
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
4674
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8484
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3000
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
4594
Сельский округ Аксу
8106
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
8106
Сельский округ Аккум
10548
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
9646
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
552
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
350
Сельский округ Аккыр
1760
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1760
Сельский округ Аламесек
100
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
100
Сельский округ Бухарбай батыр
428
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
428
Сельский округ Енбек
4000
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
4000
Сельский округ Жанадария
650
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
650
Сельский округ Жанаталап
1697
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1697
Сельский округ Мадениет

20 030
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
20030
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
20030
12
Көлік және коммуникация
40 239
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
40239
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
40239
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 тамызы
№ 60-1 шешіміне 3- қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 50-1 шешіміне 11-қосымша
Жалағаш кенті және ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Атауы
Сомасы, мың теңге
Жалағаш кенті
24616
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
3864
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
4674
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
8484
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
3000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді
экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді
мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
4594
Ақсу ауылдық округі
8106
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8106
Аққұм ауылдық округі
10548
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9646
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
552
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
350
Аққыр ауылдық округі
1760
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1760
Аламесек ауылдық округі
100
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
100
Бұқарбай батыр ауылдық округі
428
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
428
Еңбек ауылдық округі
4000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
4000
Жаңадария ауылдық округі
650
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
650
Жаңаталап ауылдық округі
1697
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1697
Мәдениет ауылдық округі