О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020 – 2022 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2020 года № 65-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 ноября 2020 года № 7786
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 50-1 “О районном бюджете на 2020–2022 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7055, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” 06 января 2020 года и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 14 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 106 060,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 254 425 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 660,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 816 830,4 тысяч тенге;
2) затраты – 12 823 394,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 810 815,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 951 877,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 141 062,3 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 6000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 534 150,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 534 150,0 тысяч тенге;
поступление займов –1 667 950,5 тысяч тенге;
погашение займов – 147 115,3 тысяч тенге;

“2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 11 қарашадағы № 65-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қарашада № 7786 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 50-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7055 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 06 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 106 060,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 254 425 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 660,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 144 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 816 830,4 мың теңге;
2) шығындар – 12 823 394,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 810 815,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 951 877,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 141 062,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 6000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 534 150,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 534 150,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 667 950,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 147 115,3 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 13 697,7 тысяч тенге.”.
Приложения 1, 4, 5, 6, 8, 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 65 сессии Жалагашского районного маслихата, секретарь Жалагашского районного маслихата М. Еспанов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 697,7 мың теңге.”.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 8, 11-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының 65-сессиясының төрағасы, Жалағаш аудандық мәслихатының хатшысы М. Еспанов
Жалағаш аудандық мәслихатының

16093
023
Методическая работа
38394
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
46223
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
542058,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
115667
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 011 974,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
5253
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5253
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
379259,5
010
Государственная адресная социальная помощь
379259,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
594 016,5
004
Программа занятости
397789
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29274
007
Оказание жилищной помощи
2788
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
184
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3618
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44813
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4938
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58001,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
52611
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33445,7
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1360
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4246
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
27839,7
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
708 688,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
113695
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов

16093
023
Әдістемелік жұмыс
38394
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
46223
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
542058,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
115667
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 011 974,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) білім бөлімі
5253
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5253
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
379259,5
010
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
379259,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
594 016,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
397789
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29274
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2788
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
184
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3618
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
44813
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4938
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
58001,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
52611
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
33445,7
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1360
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4246
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
27839,7
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
708 688,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
113695
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

119906
На оснащение ІТ-классов инновационных школ области 3D оборудованиями
2620
Обеспечение видеонаблюдением объектов образование
17865
Обеспечение общеобразовательных школ дополнительными дефектологами
5303
Поддержка многодетных и малообеспеченных семей на основании социальной дорожной карты на 2019-2021 годы
37648
Увеличение класс-комплектов на 2019-2020 учебный год
36487
Дорожная карта для создания инклюзивной среды для детей с ограниченными возможностями
26701
Обеспечение дошкольных организаций образования и общеобразовательных школ интерактивно-интеллектуальными учебно-методическими комплексами "Абайтану әліппесі" и "Даналық әліппесі"
1950
На приобретение электронных учебников на веб-платформе для 1-11 класов общеобразовательных школ
2526
Увеличение 279 класс-комплектов на 2020-2021 учебный год
21067
на развитие рынка труда
10133
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2469,7
На выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны и отдельным категориям приравненных к ним лиц
18800
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
11945
Оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
9716
Приложение 3 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 11 ноября 2020 года № 65-1
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года №50-1
Целевые текущие трансферты предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2020 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
2 384 428
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
64503
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
12864
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
809729
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
564656
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
62183
на выплату государственной адресной социальной помощи
376473
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4246
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
25370
на развитие рынка труда
345771
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения

119906
Облыстағы жалпы білім беру инновациялық мектептеріндегі IT сыныптарын 3D құрылғылармен жабдықтауға
2620
Білім беру нысандарын бейнебақылаумен қамтамасыз ету
17865
Жалпы білім беру мектептерді қосымша дефектолог бірліктермен қамтамасыз ету
5303
2019-2021 жылдарға арналған әлеуметтік жол картасы негізінде көп балалы және аз қамтамасыз етілген отбасыларды қолдау
37648
2019-2020 оқу жылында сынып жиынтықтарының ұлғаюына
36487
Мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған инклюзивті орта қалыптастыруға бағытталған жол картасы есебінен
26701
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары мен жалпы білім беретін мектептерін “Абайтану әліппесі" және “Даналық әліппесі” интерактивті интеллектуалды оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге
1950
жалпы білім беретін мектептердің 1-11 кластары үшін веб-платформада электронды оқулықтар сатып алуға
2526
2020-2021 оқу жылында 279 сынып жиынтығына ұлғаюына
21067
Еңбек нарығын дамытуға
10133
“Инватакси” қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2469,7
Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне және оларға теңестірілгендерге бір реттік әлеуметтік көмек төлеуге
18800
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсету
11945
Туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
9716
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 қарашасы № 65-1
шешіміне 3-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1
шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы
2 384 428
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
64503
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
12864
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
809729
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
564656
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар
62183
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
376473
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
4246
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
25370
еңбек нарығын дамытуға
345771
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге

16693
возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезывычайного положения в Республике Казахстан
101940
Приложение 4 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 11 ноября 2020 года № 65-1
Приложение 6 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года №50-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из областного бюджета в районный бюджет на 2020 год
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего

16693
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
101940
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 қарашасы № 65-1
шешіміне 4-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1
шешіміне 6-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

246 065,1
Софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанаконыс, аульного округа Таң
28615
Софинансирование проекта "Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Далдабай, аульного округа Каракеткен
30075
Строительство административного здания в поселке Жалагаш
117970,1
"Реконструкция моста через Южный коллектор трассы" Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жургенов-Жанаталап-Аккыр"
28639
Строительство биотермической ямы в населенных пунктах Есет батыр, Мадениет
40766
Приложение 5 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 11 ноября 2020 года № 65-1
Приложение 8 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2019 года №50-1
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2020 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
(мың теңге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего

246 065,1
Таң ауылдық округі, Жаңақоныс елді мекенін сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту жобасын қоса қаржыландыру
28615
Қаракеткен ауылдық округі, Далдабай елді мекенін сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту жобасын қоса қаржыландыру
30075
Жалағаш кентіндегі салынатын әкімшілік ғимаратының құрылысы
117970,1
“Самара-Шымкент-Мадениет-Т.Жүргенов-Жаңаталап-Аққыр” жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
28639
Есет батыр, Мәдениет елді мекенінен биотермиялық шұңқыр құрылысы
40766
Жалағаш аудандық мәслихатының
2020 жылғы 11 қарашасы № 65-1
шешіміне 5-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы №50-1
шешіміне 8-қосымша
2020 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы

11 625
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
10446
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
552
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
627
Сельский округ Аккыр
1760
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1760
Сельский округ Аламесек
800
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
800
Сельский округ Бухарбай батыр
2428
Освещение улиц населенных пунктов
2000
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1328
Сельский округ Енбек
11 300
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
900
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
1400
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5000
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2025 года
4000
Сельский округ Жанадария
650
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
650
Сельский округ Жанаталап
1697
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1697
Сельский округ Мадениет
18 484
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
243
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
3223
Освещение улиц населенных пунктов
300
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
7451
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
7267
Сельский округ Макпалколь
3 570
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения
3570
Сельский округ Мырзабай ахун
5 000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5000
Сельский округ М.Шаменов
14 222
Дошкольное воспитание и обучение и организация медицинского обслуживания в организациях дошкольного воспитания и обучения

11 625
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10446
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
552
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
627
Аққыр ауылдық округі
1760
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1760
Аламесек ауылдық округі
800
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
800
Бұқарбай батыр ауылдық округі
2428
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2000
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1328
Еңбек ауылдық округі
11 300
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
900
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
1400
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5000
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
4000
Жаңадария ауылдық округі
650
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
650
Жаңаталап ауылдық округі
1697
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1697
Мәдениет ауылдық округі
18 484
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
243
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
3223
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
300
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
7451
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
7267
Мақпалкөл ауылдық округі
3 570
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру
3570
Мырзабай ахун ауылдық округі
5 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
5000
М.Шаменов ауылдық округі
14 222
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту және мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарында медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру