О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 51-1 “О бюджете поселка Жалагаш на 2020-2022 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 ноября 2020 года № 66-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2020 года № 7810
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 51-1 “О бюджете поселка Жалагаш на 2020-2022 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7155, опубликовано 14 января 2020 года в газете “Жалағаш жаршысы” и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет поселка Жалагаш на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 676 052 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 230 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 090 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 595 732 тысяч тенге;
2) затраты – 1 267 272,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 586 040,8 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 586 040,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -586 040,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 586 040,8 тысяч тенге;
поступление займов – 586 040,8 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5179,6 тысяч тенге.”.
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

“2020 – 2022 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 66-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 7810 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2020 – 2022 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7155 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Жалағаш кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 676 052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 090 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 595 732 мың теңге;
2) шығындар – 1 267 272,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 586 040,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 586 040,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -586 040,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 586 040,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 586 040,8 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5179,6 мың теңге.”.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.