О внесении изменений в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 51-10 “О бюджете сельского округа Каракеткен на 2020-2022 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 ноября 2020 года № 66-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2020 года № 7812. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 51-10 “О бюджете сельского округа Каракеткен на 2020-2022 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7149, опубликовано 14 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 18 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет сельского округа Каракеткен на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 331 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1779 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 72 522 тысяч тенге;
2) затраты – 74 331 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.”.
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

“2020 – 2022 жылдарға арналған Қаракеткен ауылдық округінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 66-10 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 қарашада № 7812 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-1-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2020 – 2022 жылдарға арналған Қаракеткен ауылдық округінің бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 51-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7149 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2020 жылғы 18 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қаракеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 331 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1779 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 72 522 мың теңге;
2) шығындар – 74 331 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.”.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.