О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 409 от 30 декабря 2019 года "О бюджете сельского округа Аккорган на 2020-2022 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 9 октября 2020 года № 503. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2020 года № 7738. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 409 "О бюджете сельского округа Аккорган на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7202, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 22 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет селского округа Аккорган на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 326 064 тысяч тенге,в том числе:
налоговые поступления – 4076 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0;
поступления от продаж основного капитала - 0 ;
поступления трансфертов – 321 988 тысяч тенге;
2) затраты – 311 934,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0:
бюджетные кредиты - 0;
погащение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0:
приобритение финансовых активов - 0;
поступления от продаж финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;

"Аққорған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 409 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 қазандағы № 503 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қазанда № 7738 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Аққорған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 409 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7202 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 22 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аққорған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 326 064 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 076 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0;
трансферттер түсімдері – 321 988 мың теңге;
2) шығындар – 311 934,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0;

7) используемые остатки бюджетных средств – 2 248,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LІI сессии Жанакорганского районного маслихата С. Оразгелдиев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата

7) бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 248,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LIІ сессиясының төрағасы С. Оразгелдиев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының