О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата № 402 от 30 декабря 2019 года "О бюджете сельского округа Сунаката на 2020-2022 года"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2020 года № 563. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 3 декабря 2020 года № 7840. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 402 "О бюджете сельского округа Сунаката на 2020-2022 года" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7197, опубликовано в этолонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Сунаката на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующем объеме:
1) доходы – 120 591 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 949 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 118 642 тысяч тенге;
2) затраты – 123 388,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2797,7 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2797,7 тыс тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 2797,7 тысяч тенге;

"Сунақата ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 402 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 563 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 желтоқсанда № 7840 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сунақата ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 402 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7197 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2020 жылғы 21 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1. Сунақата ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 120 591 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 949 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 118 642 мың теңге;
2) шығындар –123 388,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2797,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2797,7;
7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 2797,7 мың теңге;

8) возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов – 0,2 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной LV сессии Жанакорганского районного маслихата Р. Кутибаев
Секретарь Жанакорганского районного маслихата Е. Ильясов
Приложение к решению
Жанакорганского районного маслихата

8) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару - 0,2 мың теңге".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының кезектен тыс LV сессиясының төрағасы Р. Кутибаев
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық маслихатының