О переименовании улицы
Решение акима поселка Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 16 января 2020 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 января 2020 года № 7215.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением Областной ономастической комиссии от 10 декабря 2019 года №3, аким поселка Шалхия РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Уш булак" на имя "Мұратбай Көккөзов" в селе Куттыкожа поселка Шалхия Жанакорганского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения акима сельского округа Шалхия Жанакорганского района Кызылординской области от 27.05.2024 № 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким сельского округа А. Сабырханов

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия кенті әкімінің 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 88 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 7215 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес, Шалқия кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы, Шалқия кентінің Құттықожа ауылындағы "Үш бұлақ" көшесі "Мұратбай Көккөзов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі 2 тармағы жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Шалқия ауылдық округі әкімінің 27.05.2024 № 30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ауылдық округі әкімі А. Сабырханов