О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Косуйенки Жанакорганского района Кызылординской области от 24 января 2020 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 января 2020 года № 7224.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, аким сельского округа Косуйенки РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу “Акбулак” на улицу “Бибіш Смағұлова” в селе Косуйенки сельского округа Косуйенки Жанакорганского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения акима сельского округа Косуйенки Жанакорганского района Кызылординской области от 15.03.2024 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Аким сельского округа Ж. Жанпеисов

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қосуйеңкі ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 22 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қаңтарда № 7224 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 қорытындысына сәйкес, Қосүйеңкі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақорған ауданы Қосүйеңкі ауылдық округінің Қосүйеңкі ауылындағы “Ақбұлақ” көшесі “Бибіш Смағұлова” көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі 2 тармағы жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қосуйеңкі ауылдық округі әкімінің 15.03.2024 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ауылдық округі әкімі Ж. Жанпеисов