О признании утратившим силу решения Сырдарьинского районного маслихата от 15 июня 2018 года №206 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 18 марта 2020 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 марта 2020 года № 7330
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сырдарьинского районного маслихата от 15 июня 2018 года № 206 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6371, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 16 июля 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского
районного маслихата
Ж. Ембергенов
Секретарь Сырдарьинского
районного маслихата
Е. Әжікенов

"Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 шілдедегі №206 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 400 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 7330 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 шілдедегі № 206 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6371 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 16 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешiмiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ж. Ембергенов
Сырдария аудандық
мәслихат хатшысы
Е. Әжікенов