Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 27 ноября 2020 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 ноября 2020 года № 7818
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сырдарьинской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Сырдарьинского района от 7 марта 2015 года за № 97 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4911, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 30 марта 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Т. Дуйсебаев
"Согласовано"
Сырдарьинской районной
избирательной комиссией
09 ноября 2020 года
Приложение к постановлению
Акимата Сырдарьинского района
от 27 ноября 2020 года № 264
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Место размещения
1
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит на пересечении с улицей Достык и автомобильной дороги "Кызылорда-Жалагаш" поселка Теренозек Сырдарьинского района
2
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит возле канала "Айтек" по улице Амангелды поселка Теренозек Сырдарьинского района
3
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит перед зданием коммунального государственного учреждения "Сырдарьинское государственное учреждение по охране лесов и животного мира" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области"
по улице Д.Керейтбаева поселка Теренозек Сырдарьинского района
4
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
Щит по улице Кызылдиханская поселка Теренозек Сырдарьинского района
5
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
улица Д.Конаева №8 поселка Теренозек Сырдарьинского района, стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры поселка Теренозек аппарат акима поселка Теренозек Сырдарьинского района"
6
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
улица Амангельды №53 поселка Теренозек Сырдарьинского района, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима поселка Теренозек Сырдарьинского района"
7
Село А.Токмаганбетова
сельского округа А.Токмаганбетова
улица Абая №1 село А.Токмаганбетова сельского округа А.Токмаганбетова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа А.Токмаганбетова"
8
Село С.Сейфуллина сельского округа С.Сейфуллина
улица Карлыбая Абдрея №23 село С.Сейфуллина сельского округа С.Сейфуллина, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа С.Сейфуллина"
9
Село Калжан ахун
сельского округа
Калжан ахун
улица Абая Кунанбаева №17 Б село Калжан ахун сельского округа Калжан ахун, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Калжан ахун"
10
Село Инкардария
сельского округа Инкардария
улица Г.Муратбаева №11 село Инкардария сельского округа Инкардария, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Инкардария"
11
Село Акжарма
сельского округа Акжарма
улица Агатай Есентурова №8 село Акжарма сельского округа Акжарма, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Акжарма"
12
Село Шаган
сельского округа Шаган
улица Есет би №18 село Шаган сельского округа Шаган, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шаган"
13
Село Н.Ильясова
сельского округа Наги Ильясова
улица Жамбыл Жабаева №14 А село Н.Ильясова сельского округа Наги Ильясова, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Наги Ильясова"
14
Село Ширкейли
сельского округа Ширкейли
улица Бекей Жакыпова №2 село Ширкейли сельского округа Ширкейли, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Ширкейли"
15
Село Когалыколь
сельского округа Когалыколь
улица Сабира Майханова №6 село Когалыколь сельского округа Когалыколь, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Когалыколь"
16
Село Бесарык
сельского округа Бесарык
улица Мухтара Ауезова №24 А село Бесарык сельского округа Бесарык, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Бесарык"
17
Село Амангельды
сельского округа Амангельды
улица А.Агайдарова №8 село Амангельды сельского округа Амангельды, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Амангельды"
18
Село Жетиколь
сельского округа Жетиколь
улица Абая №2 село Жетиколь сельского округа Жетиколь, стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Сельский клуб Жетиколь аппарата акима сельского округа Жетиколь"
19
Село Айдарлы
сельского округа
Айдарлы
улица Мухтара Ауезова №25 село Айдарлы сельского округа Айдарлы, стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Айдарлы"

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 264 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 қарашада № 7818 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сырдария аудандық сайлау комиссиясымен бiрлесiп барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiленсiн.
2. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 наурыздағы № 97 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4911 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 30 наурызында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Т. Дуйсебаев
"Келісілді"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясымен
09 қараша 2020 жылы
Сырдария ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 27 қарашасы № 264
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елді мекеннің атауы
Орналасу орны
1
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің
"Қызылорда-Жалағаш" автомобиль жолы мен Достық көшесінің қиылысындағы тақта
2
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің
Амангелді көшесі бойындағы "Айтек" каналының жанындағы тақта
3
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің
Д.Керейтбаев көшесі бойындағы "Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Сырдария орман және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы тақта
4
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің
Қызылдихан көшесінің бойындағы тақта
5
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кенті
Д.Қонаев көшесі №8 "Сырдария ауданы Тереңөзек кенті әкімі аппаратының" Тереңөзек кенті мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
6
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кенті
Амангелді көшесі №53 "Сырдария ауданы, Тереңөзек кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
7
А.Тоқмағанбетов ауылдық округінің А.Тоқмағанбетов ауылы
А.Тоқмағанбетов ауылдық округінің А.Тоқмағанбетов ауылы Абай көшесі №1 "А.Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
8
С.Сейфуллин ауылдық округінің С.Сейфуллин ауылы
С.Сейфуллин ауылдық округінің
С.Сейфуллин ауылы Қарлыбай Абдрей көшесі №23 "С.Сейфуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
9
Қалжан ахун ауылдық округінің
Қалжан ахун ауылы
Қалжан ахун ауылдық округінің
Қалжан ахун ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №17 Б "Қалжан ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
10
Іңкәрдария ауылдық округінің
Іңкәрдария ауылы
Іңкәрдария ауылдық округінің Іңкәрдария ауылы Ғ.Мұратбаев көшесі №11
"Іңкәрдария ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
11
Ақжарма ауылдық округінің
Ақжарма ауылы
Ақжарма ауылдық округінің
Ақжарма ауылы Ағатай Есентұров көшесі №8
"Ақжарма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
12
Шаған ауылдық округінің
Шаған ауылы
Шаған ауылдық округінің Шаған ауылы
Есет би көшесі №18 "Шаған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
13
Нағи Ілиясов ауылдық округінің Н.Ілиясов ауылы
Нағи Ілиясов ауылдық округінің Н. Ілиясов ауылы Жамбыл Жабаев көшесі №14 А "Нағи Ілиясов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
14
Шіркейлі ауылдық округінің
Шіркейлі ауылы
Шіркейлі ауылдық округінің
Шіркейлі ауылы Бекей Жақыпов көшесі №2
"Шіркейлі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
15
Қоғалыкөл ауылдық округінің
Қоғалыкөл ауылы
Қоғалыкөл ауылдық округінің
Қоғалыкөл ауылы Сабира Майханова көшесі №6
"Қоғалыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
16
Бесарық ауылдық округінің
Бесарық ауылы
Бесарық ауылдық округінің
Бесарық ауылы Мұхтар Әуезов көшесі №24 А
"Бесарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
17
Аманкелді ауылдық округінің
Аманкелді ауылы
Аманкелді ауылдық округінің
Аманкелді ауылы А.Ағайдаров көшесі №8
"Аманкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
18
Жетікөл ауылдық округінің
Жетікөл ауылы
Жетікөл ауылдық округінің Жетікөл ауылы
Абай көшесі №2, "Жетікөл ауылдық округі әкімі аппаратының Жетікөл ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдындағы стенд
19
Айдарлы ауылдық округінің
Айдарлы ауылы
Айдарлы ауылдық округінің
Айдарлы ауылы Мұхтар Әуезов көшесі №25,
"Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд