О бюджете поселка Теренозек на 2021-2023 годы
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 31 декабря 2020 года № 477. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 января 2021 года № 8071.
Сноска. Наименование решения - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 03.03.2021 № 21 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Теренозек на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 592945,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13170 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4837 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 574938,2 тысяч тенге;
2) затраты – 604320,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11375,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11375,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

Тереңөзек кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 477 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 8071 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда, мемлекеттік тілдегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 03.03.2021 № 21 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiнің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңөзек кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 592945,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4837 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 574938,2 мың теңге;
2) шығындар – 604320,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11375,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11375,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 11375,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 03.03.2021 № 21 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет поселка Теренозек в сумме 458286 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Сырдарьинского районного маслихата, секратарь маслихата Е. Әжікенов
Приложение 1 к решению
Сырдарьинского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11375,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 03.03.2021 № 21 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Тереңөзек кентінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемдері 2021 жылға 458286 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Сырдария аудандық мәслихаты сессиясының төрағасы, мәслихат хатшысы Е. Әжікенов
Сырдария аудандық мәслихатының