О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года №48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 22 сентября 2020 года № 59/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 сентября 2020 года № 7658. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 48/4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7047, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 24 588 645, 4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 069 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 18 753, 3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 34 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 22 465 998, 1 тысяч тенге;
2) затраты - 24 771 936, 4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 246 668 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 360 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 114 087 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета (профицит) -- 429 959 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 429 959 тысяч тенге;
поступление займов - 360 755 тысяч тенге;
погашение займов - 114 087 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 183 291 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы №48/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 59/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 қыркүйекте № 7658 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 48/4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7047 нөмірімен тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24 588 645, 4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 069 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 753, 3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 34 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 22 465 998, 1 мың теңге;
2) шығындар - 24 771 936, 4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 246 668 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 360 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 114 087 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -- 429 959 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 429 959 мың теңге;
қарыздар түсімі - 360 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 114 087 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 183 291 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

385
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3253
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
41455
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
41455
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1224242,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26204
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1198038,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
185698
040
Развитие объектов государственных органов
185698
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
16641
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
16641
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
15296
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
15296
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
89303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
80317
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8986
02
Оборона
14726
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14726
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3522
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5316
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5888
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17553
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17553
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
17553
04
Образование
15436433
464
Отдел образования района (города областного значения)
15286396
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

385
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3253
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
41455
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41455
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1224242,2
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26204
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1198038,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
185698
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
185698
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
16641
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16641
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
15296
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15296
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
89303
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80317
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8986
02
Қорғаныс
14726
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14726
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3522
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5316
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5888
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17553
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17553
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
17553
04
Бiлiм беру
15436433
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15286396
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер