О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Гигант Шиелийского района Кызылординской области от 27 мая 2020 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 мая 2020 года № 7480
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключениями Областной ономастической комиссией №1 от 19 сентября 2019 года и №3 от 10 декабря 2019 года, аким сельского округа Гигант РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села Бидайколь сельского округа Гигант:
1) безымянной улице имя "Жүсіпов Раш";
2) безымянной улице имя "Досжанов Әбдіқалық";
3) безымянной улице имя "Леонтий Хан";
4) безымянной улице имя "Мәлике Басанова";
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Гигант Ж. Ақбергенов

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Гигант ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 27 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 мамырда № 7480 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 және 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 3 қорытындыларына сәйкес Гигант ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Гигант ауылдық округі Бидайкөл ауылының келесі көшелеріне:
1) атауы жоқ көшеге "Жүсіпов Раш" есімі;
2) атауы жоқ көшеге "Досжанов Әбдіқалық" есімі;
3) атауы жоқ көшеге "Леонтий Хан" есімі;
4) атауы жоқ көшеге "Мәлике Басанова" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Гигант ауылдық округінің әкімі Ж. Ақбергенов