О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Каргалы Шиелийского района Кызылординской области от 21 мая 2020 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 июня 2020 года № 7501
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключением областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года № 1, аким сельского округа Каргалы РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице села Буланбай бауы сельского округа Каргалы имя "Айтуғанов Батырхан".
2. Контроль за исполнением решения возложить на ведущего специалиста коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Каргалы" Шегебаева. Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима сельского округа Каргалы Д. Әбуов

Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Қарғалы ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 маусымда № 7501 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 қорытындысына сәйкес Қарғалы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауылдық округі, Бұланбай бауы ауылының атауы жоқ көшесіне "Айтуғанов Батырхан" есімі берілсін.
2. Шешімнің орындалуын бақылау "Қарғалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы Н.Шегебаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы Д. Әбуов