Об утверждении объема субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2020 год
Постановление акимата Мангистауской области от 17 апреля 2020 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 21 апреля 2020 года № 4197
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 4 октября 2018 года № 408 "Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17583), акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2020 жылға арналған акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 66 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 сәуірде № 4197 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Премьер – Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 4 қазандағы № 408 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 17583 болып тіркелген) сәйкес, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить объем субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2020 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" (Калдыгул С.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, размещение на интернет - ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Качакова Б.А.

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемі бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (С.С. Қалдығұл) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б. А. Қашақовқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Приложение к
постановлению акимата
Мангистауской области
от 17 апреля 2020 года № 66
Объем субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства) на 2020 год
Виды субсидируемой товарной рыбоводной продукции
Прогнозный показатель по объему выращивания на 2020 год (тонн)
Сумма предусмотренная в областном бюджете на 2020 год (тысяч тенге)
Примечание
1
2
3
4
5
1
Осетровые и их гибриды
23,4
10 000,0
-

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2020 жылғы 17 сәуірі
№ 66 қаулысына қосымша
2020 жылға арналған акваөсірудің (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау көлемі
Субсидияланатын тауарлы балық өнімдерінің түрлері
2020 жылға өсіру көлемі бойынша болжамдық көрсеткіш (тонна)
2020 жылға арналған облыстық бюджетте көзделген сомасы (мың теңге)
Ескерту
1
2
3
4
5
1
Бекіре және оның буданы
23,4
10 000,0
-