Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 28 февраля 2020 года № 465. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 5 марта 2020 года № 4140
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по городу Актау, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по селу Умирзак, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Актауский городской отдел образования" (С.Тулебаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.

2020 жылға арналған мектепкедейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 465 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 наурызда № 4140 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Ақтау қаласы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Өмірзақ ауылы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
3. "Ақтау қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Тулебаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алдашевой Г.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ниязов
Приложение 1 к постановлению
акимата города Актау
от 28 февраля 2020 года № 465
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год по городу Актау
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения (частные, государственные дошкольные организации)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (частные, государственные дошкольные организации), тенге
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (частные, государственные дошкольные организации), тенге
Дет ский сад
Мини-центр с полным днем пребыва ния при школе
Дошколь ный мини-центр с полным днем пребыва ния
Дет ский сад
Мини-центр с полным днем пребыва ния при школе
Дошколь ный мини-центр с полным днем пребыва ния
Дет ский сад
Мини-центр с полным днем пребыва ния при школе
Дошколь ный мини-центр с полным днем пребыва ния

4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г. Алдашеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Ниязов
Ақтау қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 28 ақпаны
№ 465 қаулысына 1 қосымша
Ақтау қаласы бойынша 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығындардың орташа құны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар), теңге
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар), теңге
Бала бақша
Мектеп жанын дағы толық күн болатын шағын- орталық тар
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын- орталық тар
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын- орталықтар
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын- орталық тар
Бала бақша
Мектеп жанындағы толық күн болатын шағын- орталықтар
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын- орталықтар