О признании утратившим силу решения Бейнеуского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 21/173 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 31 марта 2020 года № 47/386. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 апреля 2020 года № 4182
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 20 января 2020 года № 10-15-126, Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бейнеуского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 21/173 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3557, опубликовано 12 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А. Улукбанов

Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 21/173 "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 47/386 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 4182 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 10-15-126 ұсынысының негізінде, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 21/173 "Бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3557 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А.Ұлұқбанов