О признании утратившим силу постановления акимата Бейнеуского района от 2 декабря 2016 года № 259 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима Бейнеуского района", аппаратов акимов сел, сельских округов Бейнеуского района, исполнительных органов, финансируемых из бюджета Бейнеуского района и его описание"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 10 июля 2020 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 июля 2020 года № 4256
В соответствии с законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании информационного письма республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 14 апреля 2020 года № 05-10-801, акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бейнеуского района от 2 декабря 2016 года № 259 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат акима Бейнеуского района", аппаратов акимов сел, сельских округов Бейнеуского района, исполнительных органов, финансируемых из бюджета Бейнеуского района и его описание" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3236, опубликовано 10 января 2017 года в Эталонном контрольном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (Г. Бакытова) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Бейнеуского района Бакытову Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов

Бейнеу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 259 "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, Бейнеу ауданының ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттарының, Бейнеу ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 10 шілдедегі № 170 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 шілдеде № 4256 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 05-10-801 ақпараттық хатының негізінде, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейнеу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 259 "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің, Бейнеу ауданының ауылдар, ауылдық округтер әкімдерінің аппараттарының, Бейнеу ауданының бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3236 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Г. Бақытова) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімі аппаратының басшысы Г. Бақытоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов