О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 24 ноября 2014 года № 28/196 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Бейнеуского района"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 24 декабря 2020 года № 57/470. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 декабря 2020 года № 4403
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", а также на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 20 октября 2020 года № 05-14-1725, Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бейнеуского районного маслихата от 24 ноября 2014 года № 28/196 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2561, опубликовано 16 января 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Положении о награждении Почетной грамотой Бейнеуского района:
заголовок главы 1 изложить в новой редакции:
"Глава 1. Общие положение";
заголовок главы 2 изложить в новой редакции:
"Глава 2. Требования по награждению Почетной грамотой";
заголовок главы 3 изложить в новой редакции:
"Глава 3. Порядок награждения Почетной грамотой";
в пункт 6 на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
заголовок главы 4 изложить в новой редакции:
"Глава 4. Описание Почетной грамоты";
в пункт 13 на государственном языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на комиссию Бейнеуского районного маслихата по социальным вопросам и по вопросам законности и правопорядка (Ш.Азанов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (руководитель аппарата Ж.Оспанов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Азанов
Секретарь Бейнеуского районного маслихата А. Улукбанов

Бейнеу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 28/196 "Бейнеу ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 57/470 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4403 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, сонымен қатар "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 20 қазандағы № 05-14-1725 ұсынысының негізінде, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Бейнеу ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы ережені бекіту туралы" Бейнеу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 28/196 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2561 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Бейнеу ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы ережесінде:
1 тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"1 тарау. Жалпы ережелер";
2 тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2 тарау. Құрмет грамотасымен марапаттау бойынша талаптар";
3 тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"3 тарау. Құрмет грамотасымен марапаттау тәртібі";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"6. Құрмет грамотасына ұсынылған әрбір адамға марапатталу бетшесі толтырылады. Марапаттау бетшесінде марапатталушының жеке басын сипаттайтын мәліметтер, сол саладағы және ұжымдағы жалпы еңбек өтілі, оның нақты сіңірген еңбектері, жұмысының сапасы және тиімділігі туралы мәліметтер, оның нәтижелері баяндалады.";
4 тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"4 тарау. Құрмет грамотасының сипаттамасы";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"13. Құрмет грамотасы – беткі жағында Елтаңба белгісімен және мемлекеттік тілде "Құрмет грамотасы" деп жазылған, қосымша бетшесі бар көгілдір түсті папка. Қосымша бетше типографиялық тәсілмен, ақ түсті тығыз қағаздан дайындалады.
Қосымшаның айқара ашылған бетінің сол жағы ұлттық оюмен өрнектелген, ал оң жағының жоғарғы бөлігінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнеленген. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнесінің төменгі жағында марапатталушының тегін, атын, әкесінің атын және сіңірген еңбектерін көрсету үшін орын қалдырылады. Мәтіннің астында қосарланып аудан әкімінің және аудандық мәслихат хатшысының қолдары орналасады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі және заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі комиссиясына (Ш.Азанов) жүктелсін.
3. "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ж.Оспанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Азанов
Бейнеу аудандық мәслихатының хатшысы А. Улукбанов