О внесении изменений в решение Каракиянского маслихата от 6 января 2020 года № 37/385 "О бюджетах сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 18 мая 2020 года № 40/408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 мая 2020 года № 4218
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 6 мая 2020 года №40/405 "О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 25 декабря 2019 года №37/383 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4209), Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата от 6 января 2020 года №37/385 "О бюджете сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4108, опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания :
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16,17,18,19,20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 250 177,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступления – 153 420,0,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления – 4 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 092 257,2 тысячи тенге;
2) затраты – 1 281 670,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 493,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 493,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 31 493,5 тысяч тенге.";

Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылдың 6 қаңтардағы № 37/385 "2020 - 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 18 мамырдағы № 40/408 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 мамырда № 4218 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 мамырдағы №40/405 "Қарақия аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 37/383 "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4209 болып тіркелген) сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы 37/385 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4108 болып тіркелген, 2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 250 177,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 153 420,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 092 257,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 281 670,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 493,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 493,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 31 493,5 мың теңге.";

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Каракиянского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета (председатель комиссии Е.Есенкосов).
3. Государственному учреждению "Аппарат Каракиянского районного маслихата" (руководитель аппарата Р.Ибраева) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции.

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақия аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Е. Есенқосов).
3. "Қарақия аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Р.Ибраева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.