О признании утратившим силу решения Мангистауского районного маслихата от 12 декабря 2016 года № 6/61 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Мангистауского районного маслихата" и его описания"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 30 июня 2020 года № 39/430. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 8 июля 2020 года № 4254
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мангистауского районного маслихата от 12 декабря 2016 года №6/61 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Мангистауского районного маслихата" и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3249, опубликовано 24 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Е. Калиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и размещение на интернет-ресурсе маслихата Мангистауского районного.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Ерманов
Временно осуществляющий полномочия секретаря районного маслихата С. Қапашұлы

Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 6/61 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 39/430 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 шілдеде № 4254 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы №6/61 "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3249 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және Маңғыстау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Ерманов
Аудандық мәслихат хатшысының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы С. Қапашұлы